Minimalna pobeda Srbije.

Fudbalska reprezentacija Srbije za igrače do 19 godina pobedila je reprezentaciju Letonije minimalnim rezultatom (1:0), u prvoj utakmici poslednjeg kruga kvalifikacija za Evropsko prvenstvo koje će se održati na Malti od trećeg do 16. jula.

Jedini gol postigao je štoper Crvene zvezde Stefan Leković u trećem minutu sudijske nadoknade meča. Leković se našao u kaznenom prostoru protivnika, primio pas i preciznim udarcem u gornji levi golmanov ugao postavio konačan rezultat.

Mladi štoper je odnedavno počeo da dobija priliku i u seniorskom timu Crvene zvezde, i nalazi se u sjajnoj formi.

Srbija je ovu utakmicu završila sa igračem manje, jer je isključen Uroš Miladinović u 86. minutu.

„Orlići“ su u grupi, pored Letonije, još i sa Poljskom i Izraelom. Pobednik će izboriti plasman na Evropsko prvenstvo.

BONUS VIDEO VAR poništio spektakularan gol Danijela Aleksića, majstoriju „rabonom“ kakva se retko viđa