Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs

U subotu su odigrana četiri meča u okviru 26. kola Superlige Srbije.

Fudbaleri Vojvodine pobedili su u Novom Sadu ekipu Novog Pazara rezultatom 1:0 (0:0).

Novosađani su posle ove pobede zauzeli 6. mesto sa 40 osvojenih bodova, dok je ekipa Novog Pazara na 8. poziciji sa 35 bodova.

Jedini gol na susretu postigao je Njegoš Petrović u 85. minutu.

U narednom kolu nacionalnog šampionata fudbaleri Vojvodine gostuju ekipi Radnika, dok ekipa Novog Pazara putuje za Beograd na megdan Čukaričkom.

Fudbaleri TSC-a ranije tokom dana su savladali na gostovanju ekipu subotičkog Spartaka rezultatom 4:2 (2:0).

Klub iz Bačke Topole je posle pobede ostao na trećem mestu na tabeli sa 53 boda, dok je Spartak sada na 10. mestu sa 31 osvojenim bodom.

Golove za pobednički tim su danas postigli Milan Radin u 17. minutu, Saša Jovanović u 54. minutu i Aleksandar Ćirković u 28. i 73. minutu.

Precizni za domaću ekipu bili su Miloš Mijić u 58. minutu i Vojo Ubiparip u 65. minutu, ali to nije bilo dovoljno ni za bod.

U narednom kolu nacionalnog prvenstva TSC na domaćem terenu dočekuje ekipu Voždovca, dok subotički klub gostuje fudbalerima Partizana.

Fudbaleri Voždovca i Čukaričkog remizirali su rezultatom 1:1 (0:1).

Jedini gol za domaći tim postigao je Vladimir Miletić u 69. minutu, dok je Luka Adžić u 45. minutu zatresao mrežu domaćina.

Crveni karton na ovom meču dobio je Nemanja Milojević i to nakon samo jednog minuta provedenog na terenu.

Nakon ove utakmice ekipa Voždovca je na 11. mestu na tabeli sa 30 bodova, dok je Čukarički još uvek na 4. mestu sa 40 osvojenih bodova.