Fudbaleri TSC-a pobedili su na gostovanju ekipu IMT-a sa 2:0 (0:0) u utakmici 20. kola Superlige Srbije.

Golove za goste postigli su Miloš Pantović u 70. minutu i Bence Šoš u 83. minutu.

Imao je IMT najbolju moguću priliku da povede u 49. minutu. Međutim, mladi MIloš Luković nije iskoristio jedanaesterac, a gosti su to surovo kaznili.

Klub iz Bačke Topole je sada na trećem mestu na tabeli nacionalnog šampionata sa 40 bodova, dok je IMT na 11. poziciji sa 21 osvojenim bodom.

U narednom kolu Superlige TSC na svom stadionu dočekuje ekipu Radnika, dok fudbaleri IMT-a gostuju ekipi Partizana.

Fudbaleri kragujevačkog Radničkog pobedili su na svom terenu ekipu niškog Radničkog rezultatom 3:2 (1:0).

Dva gola za domaći tim postigao je Milutin Vidosavljević u 47. i 59. minutu, a jednom se u listu strelaca upisao Sali Viždi u šestom. Golove za ekipu iz Niša postigli su Jusuf Bamidele u 73. i Stefan Cvetković u 85. minutu.

Kragujevački Radnički se trenutno nalazi na osmom mestu na tabeli SLS sa 26 bodova, a u narednom kolu SLS na svom terenu će dočekati Vojvodinu.

Radnički iz Niša je na pretposlednjoj, 15. poziciji sa 17 bodova, a u narednom kolu igraće na svom terenu sa Javorom iz Ivanjice.