Fudbaleri TSC zabeležili su četvrti trijumf zaredom, pošto su na startu 26. kola Superlige savladali Radnik sa 2:1 (1:1).

Meč je odigran bez publike na „Gradskom stadionu“ u Senti, a ekipa iz Bačke Topole je produženim nizom pobeda ostala na četvrtom mestu na tabeli.

Radnik je trenutno 10. i pred prilično nemogućom misijom da se domogne plej-ofa.

Vladimir Silađi doveo je TSC u vođstvo u 45. minutu i najavio da i dalje neće osetiti gorčinu poraza u 2020. godini.

Ipak, u poslednjim trenucima prvog poluvremena je Jović zatresao mrežu za izjednačenje.

Da sva tri boda ostanu na ekipi Zoltana Saba pobrinuo se Lukić iz penala u 82. minutu. Ovo je četvrti uzastopni trijumf TSC i uz dva remija ima sjajan učinak u drugom delu sezone, odnosno gledajući samo rezultate u 2020.