Nastavljena Superliga.

Fudbaleri TSC-a pobedili su na svom terenu Radnički 1923 sa 1:0, u trećem kolu Superlige Srbije.

Strelac pobedonosnog gola bio je Saša Jovanović u 86. minutu, sjajnim udarcem u bliži ugao gola koji gostiju.

Prethodno, TSC je propustio veliki broj dobrih prilika, pa su domaći zasluženo stigli do trijumfa.

TSC je zabeležio dve pobede i jedan remi, dok je Radnički 1923 upisao sva tri poraza.

U narednom kolu, TSC će gostovati Javoru, dok će Radnički 1923 dočekati Partizan.

U istom terminu, Voždovac i Radnik su u Beogradu odigrali nerešeno 1:1.

Poveo je Radnik golom Borka Duronjića u četvrtom minutu, da bi Voždovac do izjednačenja stigao autogolom Matije Stojanovića u 76. minutu.

Voždovac je od 80. minuta igrao sa igračem manje, pošto je direktan crveni karton dobio Filip Damjanović.

Radnik je ostvario jednu pobedu i dva remija, a Voždovac sva tri remija.

U narednom kolu, Voždovac će gostovati Železničaru, dok će Radnik dočekati Novi Pazar.

BONUS VIDEO Godinama slušamo priče o nameštanju fudbalskih utakmica: Zašto je zbog neregularnosti na udaru samo Kolubara?