Navijači nisu mogli bolji početak da zamisle.

Fudbaleri Totenhema pobedili su u gostima ekipu Lutona sa 1:0, u utakmici osmog kola Premijer lige.

Totenhem je upisao šestu pobedu od početka šampionata i trenutno je prvi na tabeli sa 20 bodova, odnosno ima dva boda više od Mančester sitija, a tri od Arsenala.

Ovo je najbolji start u istoriji Totenhema, za osam kola postigli su 18 golova i još uvek izabranici trenera Angea Postekoglua nema poraz.

„Pevci“ su u finišu prvog poluvremena, u nadoknadi vremena, ostali sa igračem manje na terenu pošto je Ivs Bisuma dobio drugi žuti i crveni karton. Pobednički gol postigao je Miki van de Ven u 52. minutu, nakon asistencije Džejmsa Medisona.

Fudbaleri Totenhema će u narednom kolu Premijer lige dočekati Fulam, dok će Luton gostovati Notingemu.