Fudbaleri Torina pobedili su na svom terenu Sasuolo sa 2:1, u utakmici 11. kola italijanske Serije A.

Antonio Sanabria je u petom minutu doveo Torino u vođstvo, izjednačio je Kristijan Torstvent u 18, da bi pobedu domaćem timu doneo Nikola Vlašić u 68. minutu.

Na terenu se kao zamena za strelca prvog gola Sanabriju našao Nemanja Radonjić u poslednjih desetak minuta, dok je Ivan Ilić, drugi reprezentativac Srbije proveo ceo meč u veznom redu „bikova“.

Torino je zabeležio četvrtu pobedu od starta šampionata i trenutno je 12. na tabeli sa 15 bodova, dok je Sasuolo na 15. mestu sa četiri boda manje.

Fudbaleri Torina u narednom kolu italijanskog šampionata gostovati Monci, a Sasuolo će dočekati Salernitanu.

Iste večeri, igrači Frozinonea pobedili su na svom terenu ekipu Empolija sa 2:1. Frozinone je poveo sa 2:0 golovima Marvina Čunija u 58. i Arijona Ibrahimovića u 74. minutu, a konačan rezultat postavio je Frančesko Kaputo u 86. minutu.

Ekipa Frozinonea je trenutno 11. tim lige sa 15 bodova, dok je Empoli na pretposlednjem, 19. mestu sa sedam osvojenih bodova. U narednom kolu, Frozinone gostuje Interu, a Empoli ekipi Napolija.