Fudbaleri Liona pobedili su Rems sa 3:0, a za goste je branio naš reprezentativac Predrag Rajković, koji nije imao šta da traži protiv domaćina posle crvenog kartona saigrača.

Nije imao mnogo opcija Rajković protiv raspoloženih domaćina, kod prvog gola u 22. minutu, Depaj je sjajno pronašao Ekambija, a kasnili su štoperi da ga zatvore.

Onda je njegov saigrač Kasama dobio crveni karton u 32. minutu, pa spasa nije bilo. Drugi gol dao je Bruno, i to tako što je lopta pogodila jednog igrača Remsa i potpuno promenila putanju.

Za kraj, upisao se i Dembele posle prodora po levoj strani, a Rajković je imao samo jednu odbranu na utakmici.

Ekipa mu je u crnom nzu, Rems je na ivici zone ispadanja, dok je Lion vezao treću pobedu i drugi je u šampionatu.