Kanonada.

Fudbaleri Brajtona pobedili su na svom terenu Vulverhempton sa 6:0, u meču 34. kola engleske Premijer lige.

Strelci za Brajton bili su Deniz Undav u šestom i 66, Paskal Gros u 13. i 26. i Dani Velbek u 39. i 48. minutu.

Brajton je na osmom mestu sa 52 boda, a Vulverhempton je na 13. poziviji sa 37 bodova.

U narednom kolu Brajton će dočekati Mančester junajted, dok će Vulverhempton ugostiti Aston Vilu.

U istom terminu, Brentford je na svom terenu posle preokreta pobedio Notingem Forest sa 2:1.

Poveo je Notingem Forest golom Danila u prvom minutu nadoknade poluvremena, da bi Brentfod izjednačio preko Ajvana Tonija u 82. minutu.

Pobedu Brentfordu doneo je Džoš Dasilva golom u četvrtom minutu sudijske nadoknade vremena.

Brentford je deveti sa 50 bodova, a Notingem Forest je na 16. poziciji sa 30 bodova.

U sledećem kolu Brentford će gostovati Liverpulu, dok će Notingem Forest dočekati Sautempton.