U popodnevnom programu 26. kola Superlige Čukarički i Javor su podelili plen, golova nije bilo u Subotici gde je gostovala Vojvodina, dok su Mladost i Radnički Niš ostvarili pobede.

Javor je poveo pogotkom Petkovića sa penala u 31. minutu da bi minut pre odlaska na odmor Ndijae uspeo da izjednači na 1:1.

Ivan Rogač je doneo novu prednost Ivanjičanima, ali je domaćin ispustio prednost i pobedu i to dva minuta pre kraja kada je Slobodan Tedić pogodio za izjednačenje (2:2).

U Subotici gde je gostovala Vojvodina nije bilo golova, dok je Mladost iz Lučana u finišu ipak stigla do bodova u odmeravanju snaga sa Inđijom.

Krajišnik je u 29. minutu doneo prednost Lučancima, da bi u 38. minutu ekipa Inđije stigla do izjednačenja preko Luke Čermelja.

Pet minuta pre kraja pobedu Lučancima doneo je Predrag Pavlović.

U Nišu, Radnički je stigao do 13. pobede u sezoni. Lazar Đorđević je bio spretan u 19. minutu, ali su gosti izjednačili svega tri minuta kasnije preko Filipa Božića.

Ostatak meča bio je u znaku Nišlija, Nikola Stevanović u 51. i Nikola Čumić u 75. minutu bili su precizni i tako su Nišlije stigle do bodova.