EPA-EFE/Daniel Dal Zennaro

Ludo veče u Seriji A, ali samo jedan favorit poražen

Šesto kolo italijanske Serije A donelo je mnogo uzbuđenja i golova, a u sredu uveče odigrano je šest utakmica.

Fudbaleri Milana pobedili su Kaljari na gostovanju nakon preokreta sa 3:1.

Golman Boris Radunović „kumovao“ je preokretu Milana, pošto je u 40. minutu spustio loptu na nogu Noi Okaforu, koji je postigao prvenac u dresu novog kluba.

Ekipa Verone izgubila je na svom terenu od Atalante, a Darko Lazović je na terenu bio od 59. minuta, ali nije uspeo da spreči poraz svog tima.

Veliko iznenađenje napravila je ekipa Sasuola, koja je nakon Juventusa u prošlom kolu, sada savladala Inter sa 2:1 i to u gostima nakon preokreta.

Inter je poveo u nadoknadi prvog dela, kada je Denzel damfris pogodio mrežu rivala, ali su preokret doneli Bajrami i Beradi, koji je pored gola imao i asistenciju.

Lacio je na svom terenu sa 2:0 savladao Torino, za koji je branio Vanja Milinković-Savić, dok su Nemanja Radonjić i Ivan Ilić ušli sa klupe, ali nisu imali ni blizu zapažen učinak.

Sve rezultate, strelce i tabelu Serije A pogledajte ispod.