Veljko Paunović i Vladimir Ivić ostali su bez bodova u 20. kolu engleskog Čempionšipa nakon poraza Redinga i Votforda.

Reding je na gostovanju Brentfordu poražen sa 3:1, a meč je bio rešen već posle pola sata kada su domaći stekli tri gola prednosti.

Matijas Jansen bio je strelac u 11. minutu, da bi Brajan Mbueno golovima u 23. i 29. minutu rešio pitanje pobednika.

Reding je stigao do počasnog gola preko Sonea Alukoa u 64. minutu.

Ekipa Veljka Paunovića zabeležila je treći poraz u poslednja četiri susreta i trenutno je osma u ligi sa 33 boda, koliko ima i Midlsbrou koji drži šesto mesto, poslednje koje vodi u plej-of za plasman u Premijer ligu.

Bod više od Redinga ima ekipa Votforda koja je prekinula niz od tri utakmice bez poraza.

Ekipa Vladimira Ivića poražena je u Hadersfildu rezultatom 2:0, a popularni „terijeri“ stigli su do trijumfa preko Frejžera Kembela u devetom i Etijena Kapua koji je u 29. minutu postigao autogol.

Votford je trenutno peti na tabeli i zaostaje devet bodova za vodećim Noričom, dok mu drugoplasirani Bornumt beži četiri boda.