Poraz od Škotske.

Mlada fudbalska reprezentacija Srbije, za igrače do 19 godina, poražena je na gostovanju Škotskoj rezultatom 2:1. u trećem kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Magnus Mekenzi je doveo u prednost ekipu Škotske u 42. minutu, na asistenciju Rorija Vilsona. Pitanje pobednika praktično je bilo rešeno kada je duplirao prednost Malači Šarp u sudijskoj nadoknadi drugog poluvremena. Naša ekipa uspela je samo da prepolovi zaostatak u šestom minutu nadoknade golom koji je postigao Jovan Milošević.

„Orlići“ su drugi u grupi sa četiri boda i prošli su dalje, Škotska je lider sa sedam. Na trećem mestu nalazi se Andora sa tri boda dok je na začelju tabele Bugarska sa dva boda. Prvoplasirane dve ekipe izborile su nastavak kvalifikacija, dok će treći takođe imati šansu za to u poretku trećeplasiranih ekipa.