Fudbaleri Verone pobedili sukao domaćini Bolonju sa 2:1, u 23. kolu italijanske Serije A.

Povela je Bolonja golom Rikarda Orselinija u 14. minutu, da bi preokret Veroni doneli golovima Đanluka Kaprari u 38. i Nikola Kalinić u 85. minutu.

Srpski internacionalac Darko Lazović, koji je bio asistent kod prvog gola Verone, odigrao je do 86. minuta, a drugi srpski internacionalac u dresu Verone Ivan Ilić je takođe počeo kao starter i igrao je do 74. minuta.

Verona je upisala devetu pobedu u prvenstvu i sa 33 poena zauzima devetu poziciju. Bolonja je 13. sa 27 poena.

U narednom kolu, Verona će gostovati Juventus, dok će Bolonja Siniše Mihajlovića dočekati Empoliju.