Fudbaleri Augsburga pobedili su večeras na svom terenu ekipu Bajerna iz Minhena sa 2:1, u meču 12. kola Bundeslige.

Domaći tim je poveo golom Madsa Pedersena u 23. minutu, a Andre Han je u 36. minutu povećao rezultat.

Jedini gol za aktuelne šampione postigao je Robert Levandovski dva minuta kasnije.

Bajern nakon drugog poraza u Bundesligi i dalje vodi sa 28 bodova, dok je Augsburg na 15. mestu sa 12 bodova.

U sledećem kolu Bajern dočekuje Arminiju Bilefeld, a Augsburg gostuje Herti u Berlinu.

Gledajte Bundesligu uz SBB i EON pakete

Utakmice Bundeslige mogu da gledaju svi SBB korisnici, na EON, TotalTV i D3 platformama, a mogu da se prate i ako niste SBB korisnik, u EON paketima van SBB mreže. Dakle, preko bilo kog interneta (PROMO)