Fudbaleri Sasuola pobedili su kao domaćini ekipu Breše sa 3:0 (1:0) u utakmici 26. kola Serije A.

Meč je igran bez prisustva publike zbog poznate situacije sa epidemijom koronavirusa u Italiji.

Reklo bi se da je Sasuolo, kojem je ovo bila deveta pobeda u sezoni uspeo da se iskupi pred svojim navijačima za nedavni poraz od ekipe Rome (0:1).

Junak susreta bio je dvostruki strelac Frančesko Kaputo koji je postigao svoj 12. i 13. gol u ovoj sezoni.

Kaputo je u poslednjem minutu prvog poluvremena iskoristio pravovremeno dodavanje Defrela da sa nekoliko metara zatrese mrežu gostiju.

Isti igrač je u 61. minutu posle sjajnog pasa Burabije, preciznim udarcem pod prečku zatresao mrežu za 2:0, da bi tačku na pobedu Sasuola stavio Žeremi Boga u 75. minutu.