Fudbaleri Valensije i Atletik Bilbaa igrali su nerešeno 2:2, u 13. kolu španske Primere.

Valensija je vodila od 26. minuta golom Karlosa Solera iz penala, ali su gosti iz Bilbaa preokrenuli rezultat u drugom poluvremenu.

Golove su dali Asijer Viljalibre u 55. i Raul Garsija iz penala u 79. minutu.

Izjednačenje i bod Valensiji u 83. minutu doneo je Manu Valjeho.

Srpski fudbaler Uroš Račić igrao je celu utakmicu za Valensiju.

Valensija posle 13 odigranih utakmica ima 14 bodova na desetom mestu, dok je Bilbao 11. sa istim brojem bodova i utakmicom manje.

Neporažen je ostao i Nemanja Gudelj na gostovanju Sevilje u Madridu protiv Hetafea.

Srpski reprezentativac igrao je od 84. minuta, a tri minuta pre toga gosti su posle centaršuta Susa stigli do pobede nakon što je  Šabijer Ečeita postigao autogol.

Sevilja je posle 11 odigranih utakmica na petom mestu i ima 20 bodova, dok je Hetafe 15. sa 13 osvojenih bodova.