Fudbaleri Bolonje pobedili su Sampdoriju sa 2:1 preokretom, dok je Inter od Torina gubio sa 2:0 i pobedio sa 4:2!

Efikasan je i zanimljiv bio nedeljni program Serije A, posle meča Fjorentina – Benevento (0:1), u centru pažnje bili su fudbaleri Intera i Torina.

Inter je golovima Zaze i Ansaldija iz penala gubio sa 0:2 od 62. minuta, ali je Sančez već u 64. vratio nero-azure u meč.

Nadovezao se Lukaku na asistenciju upravo Sančeza, a onda je belgijski napadač dao gol i za preokret u 84. minutu.

Nije se Lukaku zaustavio, dokrajčio je Torino asistencijom za Martineza u 90. minutu za konačnih 4:2.

Naš reprezentativac Aleksandar Kolarov nije igrao zbog povrede, na klupi dva tima su bili golmani Filip Stanković (Inter) i Vanja Milinković Savić (Torino).

Sa druge strane, Sampdorija je već u 7. minutu preko Torsbija povela protiv Bolonje, ali je autogol Ređinija posle kornera pomogao Bolonji da dođe do celog plena.

Obezbedio ga je Orsolini, udarcem glavom sa peterca u 52. minutu.

Roma je sa 3:0 nadigrala Parmu uz dva gola Mhitarijana, a nije došlo do susreta Darka Lazovića i Filipa Đuričića u duelu Verona – Sasuolo.

Lazović ima koronu i nije igrao za Veronu, ali je mladi Ivan Ilić bio akter do 67. minuta. Sa druge strane, Đuričić je igrao do 73. minuta, a Berardi je Sasuolu doneo pobedu golom i asistencijom (0:2).