Mučne scene u Londonu.

Fudbaleri Vest Hema i Barnlija odigrali su nerešeno, 1:1, u meču 33. kola Premijer lige, a susret će ostati u senci teške povrede Ešlija Vestvuda.

U toku je bio 22. minut meča kada je Vestvud povukao loptu ka golu Vest Hema, a Nikola Vlašić, fudbaler iz Hrvatske koji igra za „čekićare“, je startom sa leđa zaustavio nalet rivala.

Gotovo momentalno postalo je jasno da je povreda veoma teška pošto su fudbaleri oba tima počeli da se hvataju za glavu, dok je sam Vlašić završio na travi u suzama.

Prekid je potrajao dobih osam minuta, nakon čega je Vestvud na kolicima iznet sa terena uz aplauz sa tribina.

Na kraju, susret je završen nerešeno, 1:1.

U drugoj utakmici dana igrači Njukasla savladali su Lester golom u sudijskoj nadoknadi utakmice rezultatom 2:1.