Bez pobednika u derbiju kola.

Fudbaleri Mančester sitija remizirali su protiv Totenhema pred svojim navijačima 3:3 u 14. kolu Premijer lige.

Gosti su došli do prednosti u šestom minutu golom Hjung Min-Sona. Isti igrač je samo tri minuta kasnije postigao autogol nakon slobodnog udarca. Potpuni preokret već u prvom poluvremenu doneo je Fil Foden na asistenciju Hilijana Alvareza u 31. minutu.

Totenhem nije imao mnogo prilika u drugom periodu i delovalo je da Siti ide ka rutinskoj pobedi. Međutim, dramu je doneo Đovani Lo Selso kada je izjednačio rezultat na asistenciju Sona u 69. minutu.

Siti je uspeo da ponovo povede, nakon gola iz odlične akcije u kojoj je Erling Holan proigrao Džeka Griliša. Međutim, konačan rezultat postavio je Dejan Kuluševski nakon centaršuta Brenana Džonsona u sudijskoj nadoknadi.

Siti je pao na treće mesto na tabeli sa 30 bodova, tri manje od vodećeg Arsenala, dok je Totenhem peti i ima 27 bodova.