Joe Giddens/PA via AP

Nije ovo prvi put da je Liverpul razočarao ove sezone

Fudbaleri Liverpula poraženi su od Notingem Foresta u gostima rezultatom 1:0 u meču 13. kola Premijer lige.

Pobednički gol postigao je Taivo Avoniji u 55. minutu utakmice i to nakon odbitka.

Liverpul je u prvom delu meča bio bolji rival, imao je mnogo veći posed lopte, te dva šuta više, ali nijedna šansa nije materijalizovana.

U drugom poluvremenu je više pretio i domaćin, iako je Liverpul imao veliku prednost u poedu, koja im na kraju nije donela ni gol za izjednačenje.

Liverpul od početka sezone ne igra najbolje, ali je pre ovog meča vezao tri pobede i činilo se da je kriza ostala iza njih.

Ipak, „šumari“ su pokazali da imaju tim koji može da se nosi sa najboljima, Liverpula kriza je nastavljena, a Mohamed Salah ponovo nije blistao na terenu.

„Redsi“ su trenutno sedmi na tabeli sa 16 bodova, ali bi na kraju kola mogli da padnu na 10. mesto. Notingem je do ovog kola bio poslednji na tabeli, ali sada ima bod više od Lesera, ali „lisice“ imaju meč manje.

U narendom kolu Notingem gostuje Arsenalu, dok će Liverpul igrati protiv Lida kod kuće.