EPA-EFE/MIGUEL ANGEL MOLINA

Granada je sa 2:1 savladala Valensiju u meču koji su, pored golova, obeležila i tri isključenja.

Valensija je stigla do prednosti u 36. minutu preko Kevina Gameira, koji je iskoristio asistenciju Denisa Čeriševa i zatresao mrežu Granade.

Treći minut sudijske nadokande prvo poluvremena doneo je i slobodan udarac za domaći sastav, koji je Kenedi iskoristio da uputi snažan šut, lopta je na putu ka golu udarila Gameira, promenila pravac i završila u mreži.

U prvih pola sata drugog poluvremena nije bilo uzbuđenja pred golovima, ali jeste pred glavnim arbitrom, Adrijanom Korderom Vegom.

Vega je u 70. minutu prvo isključio Džejsona pokazavši mu drugi žuti karton, zatim tri minuta kasnije Guedesa, da bi nakon još tri minuta van terena morao i Duarte.

Brojčanu prednost iskoristila je Granada i preko Moline u 88. minutu stigla do gola vrednog tri boda.