Fudbaleri TSC-a iz Bačke Topole deklasirali su ekipu Mladosti sa 5:0, dok je u gradskom duelu Čukarički na Banovom brdu napravio preokret i pobedio Voždovac sa 3:2 (1:1).

Čukarički je poveo u 26. minutu pogotkom Veljka Birmančevića sa penala, ali je Voždovac golovima Jovana Nišića u 32. i Marka Putinčanina u 57. minutu preokrenuo rezultat.

Na 2:2 izjednačio je Ibrahima Ndaje u 68. minutu, a domaći tim pobedio je golom iz penala u 84. minutu.

Čukarički je peti na tabeli sa 25 bodova, dok je Voždovac sedmi sa dva boda manje.

U Bačkoj Topoli, TSC je lako izašao na kraj sa ekipom Mladosti iz Lučana. TSC je upisao šestu pobedu i osmi je na tabeli sa 21 bodom, dok Mladost sa istim brojem bodova zauzima 11. poziciju.

Fudbaleri Radnika pobedili su u Nišu Radnički sa 1:0, a strelac pobedničkog gola bio je Milan Makarić u 17. minutu.

Radnički pao na deveto mesto na tabeli i ima 21 bod, dok je Radnik sada na 13. poziciji sa 17 osvojenih bodova.

Fudbaleri Mačve su na svom terenu pobedili Javor sa 1:0. Mačva je upisala drugu pobedu i sada je pretposlednja sa osam bodova, dok je Javor na 12. mestu sa deset bodova više.