Fudbaleri Partizana savladali su ekipu Rostova sa 1:0 u poslednjem pripremnom meču u Sloveniji, pa se u Beograd vraćaju bez izgubljene utakmice.

Tim Aleksandra Stanojevića odigrao je dobar meč protiv ruskog sastava, dominirali su tokom čitavih 90 minuta, mogli su preko Slobodana Uroševića i Lazara Markovića do prednosti već na samom početku, ali je prvu veliku šansu propustio Rostov, pošto je Hašimoto pogodio stativu.

Priliku da Partizanu donese prednost propustio je Rikardo sredinom poluvremena, nakon šuta Poloza Stojković je uspeo da zaustavi loptu pre nego što je završila u golu, a prvi deo je okončan bez golova.

To se promenlo sredinom drugog dela, kada je akciju Aleksandra Lutovca i dobar pas Marko Milovanović pretvorio u gol za 1:0.

Tim rezultatom je i završena utakmica, pa se crno-beli vraćaju sa skorom od jednog remija (Mura, 2:2) i tri pobede – Krakovija i Koper po 3:0, odnosno Rostov 1:0.