Fudbaleri Partizana potučeni su u meču sa Nordsjelandom na gostovanju u Danskoj.

Dva od četiri gola primljena u prvom meču plej-ofa kvalifikacija za Ligu konferencija bila su sa „bele tačke“ i ako se pogodak Martina Fresea nije mogao izbeći, onda su bolje reakcije odbrane Partizana bile moranje u situacijama u kojima je sudija iz Izraela svirao penale.

Nordsjeland je prvi gol dao u 11. minutu kada je Frese slabo ispucanu loptu Nikole Antića sačekao van šesnaesterca, povukao je nekoliko koraka i onda po njoj raspalio jako i precizno za 1:0.

U smiraj prvog poluvremena danski klub je duplirao prednost pošto je u svom šesnaestercu rukom igrao upravo Antić.

I jedna i druga situacija mogle su i morale su da budu izbegnute, i verovatno bi bile da je na primer u drugoj Aleksandar Šćekić reagovao malo brže kada je krenuo da u svom kaznenom prostoru skine loptu protivniku.

Umesto toga, oba puta je lopta pogađala igrače Partizana u ruke, pa je Markus Ingvartsen u 43. i 68. minutu bio precizan za 2:0, odnosno 3:0 u korist danskog predstavnika.

BONUS VIDEO: Vuletić o krivičnoj prijavi protiv sudija i odlukama na štetu Partizana