Remi crno-belih.

Fudbaleri Partizana i Metalca iz Gornjeg Milanovca odigrali su nerešeno, 1:1 (1:0) u pripemnoj utakmici pred novu sezonu.

Partizan je stigao do gola preko Sameda Baždara u 42. minutu, dok je Ognjen Luković doneo poravnanje u 75. minutu.

Iako je rezultat tokom priprema u drugom planu, Igora Duljaja može da brine to što su njegovi izabranici primili novi gol, ukupno šesti na četiri utakmice od početka priprema, te je jasno da postoji veliki problem u defanzivi.

Takođe, problem je i „dubina“ tima, pošto je očigledno da Duljaj nema na raspolaganju preveliki broj igrača dovoljno kvalitetnih za šampionsku trku u Srbiji.

Partizan: Popović (od 46. Stevanović) – Živković, Marković, Saničanin, Šehović – Kanute, Pantić – Severina, Baždar, Menig – Nikolić.

Metalac: Prmeović, Mijailović, Bulatović, Bačkulja, Jovičić, N. Milošević, Maksimović, Milinković, S. Milošević, Aleksić, Ilić.