Strelac Ivanović; Foto: Partizan.rs

Fudbaleri Partizana pobedili su u prvoj pripremnoj utakmicu Trepču rezultatom 2:0 (2:0).

Tima Save Miloševića je protiv ekipe iz Kosovske Mitrovice pitanje pobednika rešio u prvom poluvremenu prijateljskog susreta.

Već u devetom minutu crno-beli su pogodili mrežu rivala, u strelce se upisao napadač Đorđe Ivanović.

Prednost vicešampiona Srbije duplirao je Nigerijac Umar Sadik u 45. minutu. Ispostaviće se da je to bio i poslednji pogodak na pomenutom meču.

Partizan je istrčao na teren u sastavu: Popović, Lutovac, Ostojić, Vitas, Urošević, Zdjelar, Natko, Pavlović, Ivanović, Asano, Sadik.

Šansu u nastavku dobili su: Sise, Smiljanić, Vujačić, Brežančić, Knežević, Čolić, Šćekić, Arambašić, D. Stojković.

Inače, i Crvena zvezda je danas odigrala pripremni meč protiv IMT, a dešavanja s tog susreta možete pogledati ovde.