Srpski fudbaler Ognjen Ožegović postigao je tri gola za Adanaspor u pobedi nad Eskišehirom 5:2, od kojih je drugi bio za pohvalu.

Ožegović je u 27. minutu postigao prvi od tri gola i već tada je njegov tim vodio sa 2:0.

Napadač je u 49. minutu postigao pogodak za 4:0, da bi u 75. minutu sa bele tačke upisao het-trik i svoj peti gol ove sezone.

Prvi u meču sa Eskišehirom, nekadašnji igrač Crvene zvezde, Partizana i Vojvodine, dao je kada je dobro ispratio kontru i ukradenu loptu saigrača.

Našao se pred golom rivala na sedam, osam metara i pucao je po zemlji iz prve. Njegov drugi gol na meču je posledica loše reakcije golmana Eskišehira.

Ožegović mu je oduzeo loptu ispred kaznenog prostora, odmakao se i šutirao iz okreta sa dobrih tridesetak metara. Preostala dva pogotka za pobednika postigli su Keles i Kese u 21. i drugom minutu nadoknade prvog poluvremena.

Golove za Eskišehir dali su Šolaja u 58. i Ezkan u trećem minutu nadoknade drugog poluvremena.