Fudbaleri Novog Pazara i gostujućeg Čukaričkog odigrali su 2:2, u zaostalom meču drugog kola Super lige Srbije.

Pazar je poveo u 30. minutu golom Almira Aganspahića iz jedanaesterca, koji je dosuđen zbog igranja rukom Darka Puškarića. Sudija Miloš Milanović konsultovao je VAR tehnologiju, koja je potvrdila odluku.

Čukarički je ubrzo izjednačio, jer je slobodan udarac sa oko 25 metara precizno izveo Miladin Stevanović.

Domaćin je u drugom minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena stigao do novog vođstva, a strelac iz slobodnog udarca sa više od 20 metara bio je Nemanja Mladenović.

Beograđani su stigli do boda u 84. minutu pogotkom Asmira Kajevića sa penala, posle igranja rukom Vahida Zimonjića i još jedne upotrebe VAR-a.

Čukarički je ovim bodom zadržao treću poziciju na tabeli sa 27 bodova, dok je Novi Pazar i dalje na poslednjem, 16. mestu sa 11 bodova.

Isti rivali odmeriće snage već u ponedeljak, ovog puta na Banovom brdu, u okviru 17. kola Super lige Srbije.

BONUS VIDEO Piksi: Pitao sam moje momke imaju li ti Portugalci krila?