Pobeda i sukob na tribinama.

Nenad Lalatović je ovog leta preuzeo ekipu Borca iz Banjaluke, a u četvrtak je imao i svoj debi u zvaničnim utakmicama.

Njegov Borac je slavio u prvom meču prvog kola kvalifikacija za Ligu konferencija protiv B36 Toršavna sa Farskih ostrva rezultatom 2:0, a susret je obeležila i tuča navijača kluba iz Banjaluke.

Borac je kao domaćin igrao u Modriči, a popularni „Lešinari“ kako je naziv navijačke grupe Borca potukli su se između sebe i napravili haos.

Nekoliko minuta je trajao sukob zaraćenih frakcija, a uzroci tuče nisu poznati, a izgledalo je da će meč biti prekinut.

Sve se dešavalo nakon što je Borac poveo sa 1:0 golom Benjamina Tatara. Posle nekoliko minuta su se strasti smirile i Borac je do kraja meča postigao još jedan gol u režiji Nedeljka Piščevića za konačnih 2:0.