Brazilac ne odustaje.

Fudbaleri Pari Sen Žermena dočekali su duel protiv Strazbura kao veliki favoriti, ali je umesto slavlja na Parku Prinčeva od 63. minuta zavladao muk.

Prvo je u 61. minutu zakačio po licu Adrijena Tomasona, zbog čega je dobio žuti karton, da bi samo dva minuta kasnije usledio haos.

Brazilac je bio u prodoru, predriblao igrača Strazbura, ali je umesto pokušaja da da gol odlučio da padne.

Sudija je gotovo momentalno prekinuo igru, pritrčao mu i pokazao drugu javnu opomenu.

Nejmar se potom uz poprilično tužan izraz lica uputio ka svlačionici.

Na Nejmarovu sreću, šokantan remi protiv Strazbura sprečio je Kilijan Mbape, pošto je sa penala u šestom minutu nadoknade pogodio za 2:1.

Prethodno, Markinjos je bio precizan u 14. minutu za 1:0, a potom u 51. autogolom dao gostima nadu da mogu do čuda.

BONUS VIDEO Pričali smo s “Nejmarom” i malo nas je razočarao – ne zna ko je Rambo