Norič protiv Njukasla, Foto: Tanjug/Mike Egerton/AP

Fudbaleri Njukasla i Noriča odigrali su nerešeno 1:1, u utakmici 14. kola Premijer lige.

Norič je stigao do desetog poena u sezoni i 18. je na tabeli, dok je Njukasl, koji je i dalje bez pobede, poslednji sa sedam osvojenih bodova.

Njukasl je već od devetog minuta igrao sa igračem manje pošto je Kiran Klark dobio direktni crveni karton, ali je domaći tim ipak prvi stigao do vođstva.

Prednost Njukaslu doneo je Kalum Vilson sa penala u 61. minutu i taj rezultat je bio na snazi do 79. minuta kada je Temu Puki pogodio za 1:1.

Fudbaleri Njukasla će u narednom kolu Premijer lige dočekati Barnli, dok će Norič gostovati Totenhemu.

Gledajte Premijer ligu uz SBB i EON pakete

Mečeve premijer lige mogu da gledaju svi SBB korisnici, na EON, TotalTV i D3 platformama, a mogu da se prate i ako niste SBB korisnik, u EON paketima van SBB mreže. Dakle, preko bilo kog interneta.

U drugom meču večeri smo videli pravu dramu pošto je Lids pobedio Kristal Palas golom iz penala u 93. minutu koji je dosušen nakon konsultacije sa VAR-om zbog igranja rukom.

Lids je ostvario i te kako važnu pobedu i skočio na 15. mesto, koje drže sa 15 bodova.

Palas je pao na 12. i ima 16 osvojenih poena, baš kao Brentford i Aston Vila, koji imaju meč manje.