Fudbaleri Napretka pobedili su kao gosti Voždovac rezultatom 2:1 u meču 21. kola Superlige Srbije.

Junak pobede kluba iz Kruševca bio je Andrija Majdevac. U 8. minutu Majdevac je asistirao Lazaru Zličiću za prvi gol Napretka, a onda je u 77. minutu na dodavanje Uroša Ljubomirca postavio konačan rezultat.

Između dva gola Napretka, Džunior Flemings je postigao gol u 26. minutu, a asistent je bio Nikola Đuričić.

Napredak je tako postao prva ekipa ove sezona koja je slavila na stadionu Voždovca, koji je do sada na „krovu“ imao šest pobeda i četiri remija.

Voždovac je posle poraza ostao deveti sa 28 bodova, dok je Napredak sad skočio na 11. mesto sa 25 bodova.

U narednom kolu Voždovac gostuje u Lučanima protiv Mladosti, dok će Napredak ugostiti Novi Pazar.