Partizan - Napredak Foto: Srdjan Stevanovic/Starsport.rs

Fudbaleri Napretka savladali su Radnički iz Niša 1:0 u poslednjoj utakmici 26. kola Superlige.

Pred više od 5.000 navijača, koji su ispunili tribine posle velikog trijumfa protiv Partizana u Humskoj u prethodnom kolu, jedini gol postigao je Nebojša Bastajić u 47. minutu.

Napredak je sada deveti na tabeli sa 35 bodova, isto koliko i Novi Pazar, pa će se u preostala četiri kola boriti za plej-of.

Nišlije su posle novog poraza na 14. poziciji sa 23. boda.

Fudbaleri Javora pobedili suu Pančevu ekipu Železničara rezultatom 1:0 u meču 26. kola Superlige Srbije.

Jedini gol na utakmici postigao je Trivante Stjuart u 60. minutu. Gosti su meč završili sa fudbalerom manje, pošto je u 88. minutu isključen Radivoj Bosić.

Javor se trenutno nalazi na 12. mestu na tabeli SLS sa 28 bodova, dok je Železničar pretposlednji, sa 22 poena.

Fudbaleri Železničara će u narednom kolu gostovati IMT-u, dok će Javor u Ivanjici dočekati Crvenu zvezdu.