Fudbaleri Mladosti iz Lučana pobedili su na gostovanju ekipu Radnika iz Surdulice sa 2:0, u meču 21. kola Super lige Srbije.

Mladost je povela u 34. minutu, nakon što se posle udarca glavom u strelce upisao Milan Bojović.

Radnik je ove sezone postao hit jer je u dva meča ostao neporažen protiv Crvene zvezde.

Konačan rezultat je posle udarca sa distance postavio Miloš Cvetković u 65. minutu.

Mladost je polusezonu završila na 11. mestu sa 24 boda, dok je Radnik 13. sa tri boda manje.

U narednim mečevima, koji su na programu u februaru, Mladost dočekuje TSC, a Radnik gostuje Spartaku u Subotici.

Fudbaleri Voždovca pobedili su na svom terenu ekipu Metalca iz Gornjeg Milanovca sa 5:2.

Voždovac je poveo golom Miloša Milovića u četvrtom minutu, a izjednačenje gostima u 17. minutu donosi Vasilije Djurić.

U nastavku je domaći tim bolje zaigrao i golovima Stefana Purtića u 51., Nikole Vujnovića minut kasnije i Stefana Hajdina u 64. minutu su poveli sa 4:1.

Nikola Grbović je u 67. minutu smanjio rezultat, da bi razliku povećao Alen Mašović tri minuta kasnije.

Voždovac je polusezonu završio na šestom mestu sa 29 bodova, dok je Metalac pretposlednji 15. sa 16 bodova.

U narednom kolu, koje je na programu u februaru, Voždovac gostuje Kolubari, a Metalac gostuje Novom Pazaru.