Aleksandar Mitrović je posle spektakularnih golova u dresu reprezentacije nastavio sa golovima i u Fulamu, ali to nije bilo dovoljno za pozitivan rezultat protiv Aston Vile, pošto je tim iz Birmingema slavio 3:1.

Kao da se preporodio u dresu nacionalnog tima, Mitrović je sada krenuo da postiže golove i u dresu kluba za koji je poslednji put bio strelac još u septembru.

Mings je u 61. minutu napravio kardinalnu grešku pošto je pas ka golmanu Martinezu prekinuo Mitrović koji je prilično lako iskontrolisao situaciju, predriblao golmana i postigao pogodak.

Mitroviću je ovo tek treći gol u dresu Fulama ove sezone, ali šesti u poslednja četiri meča.

Ipak, u nastavku meča Aston Vila je stigla do pobede nakon dva gola Trezegea u 78. i 81. minutu, dok je pitanje pobednika rešio Votkins tri minuta pre kraja meča.

Aston Vili je ovo bila 13. pobeda i trenutno su 9. na tabeli Premijer lige sa 44 boda, dok Fulam očekuje ozbiljna borba za opstanak, s obzirom na to da sedam kola pre kraja imaju tri boda manje od Njukasla, prvog iznad crte, uz meč više, dok Brajton, koji zauzima 16. mesto sa šest bodova više od Fulama, ima dve utakmice manje.