Neverovatni rezultati u Ligi nacija.

Četvrto kolo Lige nacija donelo nam je neke u najmanju ruku neočekivane rezultate.

U okviru grupe 3 A divizje Mađarska je pregazila Englesku sa 4:0, i to na gostovanju.

Poveli su u 16. minutu preko Rolanda Salaja gosti, da bi isti igrač u 70. duplirao prednost, a Žolt Nagi je u 80. povećao na 3:0.

Dva minuta kasnije Džon Stons je dobio drugi žuti karton, pa je Engleska ostala sa igračem manje, a u 89. minutu konačan rezultat postavio je Danijel Gaždag.

Engleska je na četiri utakmice poražena dva puta, dva puta remizirala, dok je Mađarska stigla do sedmog boda i nalazi se na čelu tabele.

Aktuelni evropski prvaci gostovali su u Nemačkoj, a Džošua Kimih u 10. i Ilkaj Gundogan u četvrtom minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena doneli su 2:0 Nemačkoj, da bi od 51. do 69. minuta Nemci još tri puta zatresli mrežu „azura“ – prvo je pogodio Tomas Miler, nakon čega je Timo Verner u 68. i 69. dva puta asistenciju Serža Gnabrija prosledio u mrežu.

Italija je uspela da koliko-toliko ublaži poraz sa dva gola i smanji na 5:2, ali više od toga nisu mogli.

U grupi 4 Belgija je sa 1:0 bila bolja od Poljske, dok je Holandija na svom terenu savladala Vels 3:2.