Fudbaleri Torina za koji nastupa Saša Lukić savladali su ekipu Bolonje, koju sa klupe predvodi Siniša Mihajlović, rezultatom 2:1 u utakmici 17. kola italijanske Serije A.

„Bikovi“ su dobro ušli u utakmicu, i dva navrata solidno je probao Saša Lukić, ali nije uspeo da postigne gol. Kako nije mogao da sam zatrese mrežu, nekadašnji vezista Partizana je uposlio Antonija Sanabriju u 24. minutu, koji je sa njom ušao u kazneni prostor i uputio neodbranjiv šut ka mreži gostiju iz Bolonje.

Lukić je mogao do gola i u 38. minutu, ali je njegov šut nakon kornera golman Bolonje uspeo da zaustavi, a u 45. minutu i Sanabrija je promašio priliku za 2:0, tačnije – pogodio je prečku.

Ređali su se promašaji sa obe strane, Torino nije uspevao da dođe do drugog gola samoinicijativno, ali jeste zahvaljujući autogolu Adame Sumaoroa, koji je u 69. minutu loše reagovao i doneo drugi pogodak domaćinu.

Do kraja meča Bolonja je uspela da smanji na 2:1, i to nakon penala koji je skrivio Vanja Milinković-Savić, a Rikardo Orsolini je izveo savršen penal. No, uprkos tom golu, gosti nisu uspeli da dođu do poravnanja do kraja meča, pa je Torino zabeležio šestu pobedu u sezoni i trenutno je 12. na tabeli sa 22 boda, dok Bolonja ima dva boda više i deveta je na tabeli Serije A.