Srpski napadač u krizi.

U okviru petog kola Serije A, Fjorentina je dočekala Juventus u jednom od derbija koji je završen rezultatom 1:1, a već u prvom poluvremenu smo videli brojna uzbuđenja.

Juvetus je poveo već u 9. minutu preko Arkadijuša Milika koji je dobio prednost u odnosu na Dušana Vlahovića na asitenciju Filipa Kostića, ali je Fjorenina uspela da se vrati.

U 29. minutu je Sotil uspeo da donese izjadnečenje, a onda je propuštena velika prilika za preokret.

Domaći tim je dobio jedanaesterac u 44. minutu, a priliku je dobio Luka Jović koji se našao na meti kritika trenera prethodnih dana.

Nije srpski napadač uspeo da donese preokret, pošto je njegov udarac zlkačio golman Juventusa i skrenuo ka stativi, pa je propala šansa za preokret.

Dušan Vlahović do kraja nije ulazio u igru.