Urugvajski fudbaler Luis Suarez na najbolji mogući način se predstavio navijačima u novom klubu.

Suarez je nedavno potpisao ugovor sa Gremiom i posle mnogo uspešnih godina u Evropi, vratio se na južnoamerički kontinent, pa je posle kratkog boravka u Nasionalu, došao u brazilski klub.

Već na debiju za Gremio je dao tri gola i podigao trofej Rekopa Gauča Superkupa u utorak uveče, pobedom nad Sao Luizom 4:1.

Suarez, dugogodišnji napadački vedeta Liverpula i Barselone je sve svoje golove dao za 38 minuta.

Suarez je prvi gol dao za 1:0 u petom minutu, drugi za 3:1 u 32, a onda treći za 4:1 u 38. minutu.

Drugi gol za Gremio dao je Bitelo, a jedini pogodak za Sao Luiz je postigao Paulinjo Santos.

Jedan od golova je dao lobom preko golmana, drugi iz voleja pa je pokazao da je klasa, čak i na pragu 36. rođendana, zaista večna.

BONUS VIDEO: Fudbaleri Bolonje i Tijago Mota na sahrani Mihajlovića