Fudbaleri Kaljarija savladali su Parmu rezultatom 4:3 u meču 31. kola italijanske Serije A.

Parma je protiv Kaljarija odigrala odličan meč i bila nadomak pobede golovima Pecelje u petom, Kučke u 31. i Mana u 59. minutu, dok je u prvih sat vremena jedini gol za Kaljari postigao Pavoleti nakon 39 minuta igre.

Tračak nade da mogu do pozitivnog rezultata Kaljariju je dao Marin u 66. minutu, da bi u sudijskoj nadoknadi usledio pravi haos.

Prvo je Pereiro na asistenciju Marina u prvom minutu nadoknade doneo izjednačenje, a potom je u četvrtom minutu nadoknade Seri postigao četvrti pogodak za svoju ekipu i doneo 4:3.

I Kaljari i Parma su u zoni ispadanja, ali ovom pobedom nad direktnim rivalom Kaljari je prekinuo niz poraza i napravio kakav-takav korak ka opstanku, dok je Parma sedam kola pre kraja od bezbedne zone udaljena sedam bodova, uz dva meča više u odnosu na Torino, pa je gotovo sigurno da će „mlekadžije“ naredne sezone igrati u Seriji B.