Duel koji je mogao da bude koban po fudbalera.

Fudbaleri Al Nasra poraženi su od ekipe Al Hilala u meču 25. kola saudijske lige rezultatom 2:0, dok je ponovo u centru pažnje bio Kristijano Ronaldo.

U drugom poluvremenu je Portugalac postigao gol koji je poništen zbog ofsajda, dok je jedna reakcija u prvom poluvremenu iznenadila sve.

Naime, fudbaler Al Hilala Mohamed Džahfali je pao u nesvest nakon jednog duela u toku napada Al Nasra, posle koga je lopta stigla do Ronalda.

Portugalac je ljutito mahnuo rukama kada je sudija Majkl Oliver prekinuo igru, ali deluje da u prvom mahu nije shvatio težinu udarca koji je zadobio štoper Al Hilala.

Do kraja meča Ronaldo je zaradio i žuti karton, dok je njegova ekipa nakon ovog poraza sve dalje od titule pošto sada zauzima drugo mesto sa tri boda manje i utakmicom više od prvog Al Itihada.

BONUS VIDEO Ronaldu vikali „Mesi, Mesi“, on šutnuo flašu i umalo ponovo bacio traku