Roberto Sorijano, kapiten Bolonje nije mogao da zadrži suze posle meča sa Sampdorijom.

Bolonja je pobedila Sampu sa 2:1, a upravo je Sorijano postigao prvi gol za svoj tim u 27. minutu.

Tim Dejana Stankovića je izjednačio u 68. minutu pogotkom Abdelhamida Sabirija iz penala, a onda primio gol u 90. minutu.

Bolonja je pobedila pogotkok Rikarda Orsolinija, a Sorijano je podelio utiske posle meča i prisetio se Siniše Mihajlovića.

„Verujem da je i za ovaj gol koji sam postigao zaslužan Siniša. Volim da mislim da je on taj koji me je pustio da zatresem mrežu na ovom stadionu, mestu na kom smo proveli mnogo lepih momenata“, rekao je Sorijano i rasplakao se.

On i Mihajlović su sarađivali u Sampdoriji od 2013. do 2015. godine, a onda su se opet sreli u Bolonji 2019.

Miha je Bolonju napustio septembra prošle godine, a tri meseca kasnije, 16. decembra, preminuo je od posledica troipogodišnje borbe sa leukemijom.

BONUS VIDEO: VAR poništio spektakularan gol Danijela Aleksića, majstoriju „rabonom“ kakva se retko viđa