Fotto: EPA-EFE/PETER POWELL EDITORIAL USE ONLY

Trenutak za pamćenje za Stefana Bajčetića.

Mlada nada srpskog fudbala Stefan Bajčetić je debitovao u dresu Liverpula i u utakmici Premijer lige u pobedi protiv Bornmuta od 9:0.

Iako je uoči važnog meča za Liverpul to bilo malo realno, razvoj situacije je omogućio Jirgenu Klopu da mu pruži priliku.

Nakon lošeg starta u prva tri kola u kojima Liverpul nije zabeležio pobedu, u četvrtom kolu je bes iskaljena nad nejakim Bornmutom.

Liverpul je na poluvremenu vodio sa 5:0, do 63. minuta je bilo 7:0 pa je Klop odlučio da šansu pruži i mlađim igračima jer u poslednje vreme ekipa muku muči sa povredama.

Bajčetić je u 70. minutu u sklopu trostruke izmene ušao umesto Džordana Hendersona i tako posle pripremnih mečeva zabeležio i debi u Premijer ligi.

Strelci za Liverpul su bili Dijaz u 3. minutu, Eliot u 6. minutu dok je treći gol postigo Aleksander-Arnold. Do poluvremena su se u strelce upisali i Firmino koji je asistirao kod prva tri gola i Virdžil Van Dajk dok su u nastavku pogađali Mefam za autogol, ponovo Firmino, Karvaljo i Dijaz.

Mečč su obeležili i nestvarni promašaji Salaha.

BONUS VIDEO Koreografija navijača Zvezde, zviždali i himni Lige šampiona pred revanš s Makabijem