Trijumf "stare dame".

Fudbaleri Juventusa pobedili su na svom terenu u Torinu Kremoneze sa 2:0, u utakmici 35. kola Serije A.

Crno-beli su poveli golom koji je Nikolo Fađoli postigao u 55. minutu, a pobedu je obezbedio Bremer u 79. minutu.

Utakmicu je obeležila i povreda fudbalera Juventusa Pola Pogbe, koji je morao da izađe u 24. minutu zbog problema sa levim kolenom i butnim mišićem. On je u suzama napustio teren, i to nakon što je prvi put posle 390 dana bio starter.

Francuski fudbaler je ove sezone u dresu Juventusa odigrao samo 159 minuta.

Juventus je posle treće uzastopne pobede, ukupno 21. u prvenstvu, drugi na tabeli sa 69 bodova, tri više od trećeplasiranog Intera.

Dušan Vlahović je na terenu proveo 66 minuta, kada je ustupio mesto Anhelu di Mariji, dok je Filip Kostić meč rpesedeo na klupi.

Kremoneze ima 19 poraza i pretposlednji je sa 24 boda, šest manje od Specije koja je na 17. mestu prva iznad zone ispadanja.

Ranije, Bolonja je na svom terenu odigrala nerešeno 0:0 protiv Rome, a Torino je na gostovanju pobedio Veronu sa 1:0.

Fjoretnina je kao domaćin pobedila Udineze sa 2:0, a Monca je na svom terenu pobedila šampiona Napoli sa takođe 2:0.