Srpski napadač Luka Jović iznervirao je navijače Fjorentine, pišu italijanski mediji.

Njih je razljutio postupak špica „viole“ posle datog gola u meču 11. kola Serije A protiv Intera.

Jović je u prethodnom periodu bio kritikovan, a u subotu je ušao u igru u 52. minutu umesto Alfreda Dankana i to se isplatilo u 90. minutu.

Dao je gol za 3:3, ali je onda otišao da slavi i stavio je ruke na uši kao da želi da čuje kritičare.

Da sve bude još gore, Henrik Mhitarijan je dao gol za 4:3 i Inter je pobedio, pa je ljutnja navijača utoliko bila veća.

O tome su pisali i italijanski mediji, pošto je Jović do sada na 16 utakmica u svim takmičenjima dao tek četiri pogotka.

Od toga su dva bila u Ligi konferencija, a samo dva u Seriji A.

Povrh svega, Fjorentina se muči u prvenstvu pošto se nalazi u donjem delu tabele, na 14. mestu sa svega deset osvojenih bodova.

BONUS VIDEO: Spektakularan gol Tadićevog saigrača, podsetio jedan na najlepših u istoriji fudbala