Menadžer Liverpula Jirgen Klop rekao je da je pobeda protiv Viljareala samo prvo poluvreme pred revanš polufinala Lige šampiona.

„Rezultat je 2:0, ali je poluvreme. Moramo da budemo potpuno oprezni, 100 odsto u pravom ritmu“, rekao je Klop posle meča.

Fudbaleri Liverpula pobedili su u sredu na svom terenu Viljareal sa 2:0, u prvom meču polufinala Lige šampiona.

Liverpul je do pobede došao autogolom Pervisa Estupinjana u 53. i golom Sadija Manea u 55. minutu.

Nemački trener istakao je da bi za njegov tim najbolje bilo da u revanšu zaborave rezultat prve utakmice.

„Najbolja stvar na revanšu će biti ako zaboravimo 2:0 iz prve utakmice, da kažemo sebi da je 0:0 i da pokušamo da pobedimo u revanšu“, dodao je Klop.

Liverpul je ove sezone osvojio titulu u Liga kupu, a pored Lige šampiona u igri su za osvajanje Premijer lige i FA kupa.

BONUS VIDEO: Liverpul – Mančester junajted 4:0, pogledajte sve golove