Gubio je Inter dva puta od Fjorentine. Ali, na kraju je uspeo da iščupa pobedu protiv Fjorentine - 4:3.

Odličan meč, pun preokreta, najavio je Kumane već u 3. minutu prvom golom za goste. Kružili su Milanezi oko šesneasterca domaćina da bi u drugom minutu nadoknade prvog dela Martinez izjednačio reultat.

Nedugo posle odmora Čekerini je u 52. minutu matirao svog golmana za prvo vođstvo domaćina.

Ipak, to nije obeshrabrilo goste. Kastrovili je u 57. minuti izjednačio na 2:2, a Kijeza u 63. minutu doneo novu prednost ekipi Milenkovića koji je odigrao ceo meč i Vlahovića koji je ušao dva minuta pre gola.

Nije se ekipa Kolarova predavala. Napadala je… Napadala je i Fjorentina. Ali, sve što je do tada uradila, prosula je u finišu meča. Lukaku je u 87. minutu doneo bod, a D’Amrozio 120 sekundi kasnije još dva boda Interu.