Uzbudljivo je bilo u Italiji.

Fudbaleri Intera pobedili su na svom terenu Veronu sa 1:0, u meču 18. kola italijanske Serije A.

Napeto je bilo od samog starta, a mrežu gostiju je probio Argentinac Lautaro Martinez u trećem minutu.

Popularni „toro“ je imao, blago rečeno, užasan Mundijal u Kataru, iako je podigao „boginju“ sa Argentinom.

Bio je jedan od najgorih igrača „gaučosa“, promašivao je gotovo na svakom meču, ali je po povratku u Italiju ponovo pronašao prepoznatljivu formu.

Do kraja meča je Inter napadao, pokušao da dođe do drugog gola, ali to nije uspeo, dok sa druge strane Verona nije stvorila neku ozbiljniju šansu.

Srpski reprezentativci Darko Lazović i Ivan Ilić bili su u startnoj postavi Verone. Lazović je proveo svih 90 minuta na terenu, dok je Ilić zamenjen u 66. minutu.

Inter je zabeležio 12. pobedu u prvenstvu i sa 37 bodova zauzima četvrto mesto na tabeli. Verona je zabeležila 13. poraz i nalazi se na pretposlednjoj, 19. poziciji sa devet poena.

Fudbaleri Lečea i Milana odigrali su nerešeno 2:2, u meču 18. kola italijanske Serije A.

Poveo je Leče autogolom Teo Ernandeza u trećem i Federika Basčirota u 23. minutu.

Izjednačenje Milanu su doneli Rafael Leao u 58. i Davide Kalabrija u 71. minutu.

Milan je na drugom mestu na tabeli sa 38 bodova, devet manje od prvoplasiranog od Napolija.

BONUS VIDEO VAR poništio remek-delo: Gol „rabonom“ kakav se viđa i potez za „Puškaša“