Sve je spremno za ludnicu.

Fudbaleri Intera iz Milana savladali su nakon velikog preokreta ekipu Lacija sa 3:1 u meču 32. kola Serije A.

Tim srpskog reprezentativca Sergeja Milinković-Savića povela je golom Felipea Andersona u 30. minutu nakon sjajne asistencije Luisa Alberta.

Inter je na poluvremenu otišao u zaostatku, ali su ulaskom Argentinca Lautara Martineza dobili novu snagu i njegovim golom u 77. minutu su izjednačili.

Nastavio se pritisak domaćina koji im je do kraja doneo još dva gola, u 83. i 90. minutu, a redom su ih postizali Robin Gosens i Martinez.

Lacio posle sedmog poraza ostaje na drugom mestu Serije A sa 61 bodom, a vodećem Napoliju (78) za osvajanje treće titule prvaka Italije potrebno je da na svom terenu pobedi Salernitanu (15.00).

Inter je drugom uzastopnom pobedom došao do četvrtog mesta sa 57 bodova.

U narednom kolu Inter gostuje Veroni, a Lacio dočekuje Sasuolo.